ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ДИТЯЧОГО ЦЕРЕБРАЛЬНОГО ПАРАЛІЧУ

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 309 «Про затвердження порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» запроваджений новий механізм з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до управління соціального захисту  заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

– паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини; 

         – індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

         – виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о ).

Для отримання детальної інформації щодо переліку реабілітаційних установ, які надають послуги з реабілітації, та отриманням направлення для проходження реабілітації просимо батьків дітей чи їхніх законних представників звертатися до управління соціального захисту населення в м. Славута: вул. Ярослава Мудрого, 47, тел. 7-03-40.

 

Управління соціального захисту населення 
виконавчого комітету Славутської міської ради.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.