РОЗПОЧАТО ВИПЛАТУ ЩОРІЧНОЇ РАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської міської ради розпочало виплату разової грошової допомоги ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».  

Відповідно до прийнятої Урядом постанови від 20 березня 2019 р. № 237 кошти допомоги перераховують через відділення зв’язку або установи банків на особові рахунки громадян за місцем отримання пенсії (особам, які не є пенсіонерами, – за місцем їх проживання чи одержання грошового утримання).

За даними станом на 4 квітня 2019 року, допомогу отримають 1000 мешканців міста у таких розмірах:

 

– особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнані особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи – 19 осіб – 3 850 грн;

II групи – 54 особи – 3 400 грн;

III групи – 79 осіб -2 950 грн.

 

– учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності та колишні неповнолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також діти, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, – 486 осіб – 1 295 грн;

 

– члени сімей загиблих і дружини (чоловікаи) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружини (чоловіки) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, –              840 грн – 155 осіб;

 

– учасники війни та колишні в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особи, які були насильно вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 530 гривень – 207 осіб;

 

Також особи, які не отримали грошової допомоги, зокрема ті, що набули згідно із статтями 6, 7, 9, 10 і 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» відповідний статус до 5 травня 2019 р. включно, мають право звернутися за нею до управління соціального захисту населення (за місцем реєстрації) та отримати її до 30 вересня 2019 року.

З питання виплати звертатись до управління соціального захисту населення за адресою: вул. Ярослава Мудрого,47, каб. 23. Довідки за телефоном: 7-03-40. Контактна особа – Єфимович Валентина Михайлівна.

 

Управління соціального захисту населення
 виконавчого комітету Славутської міської ради.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.