ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: КОМУ МОЖЛИВО ПРИЗНАЧИТИ СУБСИДІЮ НА ПОНАДНОРМОВУ ПЛОЩУ!

В окремих випадках за рішеннями комісій, житлові субсидії непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі, можуть призначатися на норму, яка перевищує встановлену законодавством соціальну норму житла, яка не може перевищувати більш як на 30 відсотків соціальну норму житла, розраховану для домогосподарства.

Якщо раніше це можливо було зробити лишень при зверненні за призначенням субсидії,  то наразі Кабінет Міністрів України постановою від 6 лютого 2019 року № 62 затвердив зміни, до Положення про порядок призначення житлових субсидій, які передбачають перерахунок житлової субсидії за зверненням громадян на понаднормову площу житла з місяця звернення у період призначення субсидій.

Таке рішення приймається комісією на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства і переглядається у разі зміни складу осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), складу сім’ї члена домогосподарства, працевлаштування таких осіб або виникнення у них інших джерел доходів.

Наголошуємо, що пунктом 5 Положення про порядок призначення житлових субсидій чітко визначений перелік непрацездатних непрацюючих осіб, які проживають самі і яким може бути призначена субсидія на понаднормову площу. До них належать:

особи, які не досягли повноліття;

громадяни, які отримують пенсію за віком, у зв’язку з втратою годувальника або по інвалідності, а також, ті, які досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, і отримують пенсію за вислугою років;

громадяни, які отримують державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

громадяни, які отримують державну соціальну допомогу особі, яка не має права на пенсію, та особам з інвалідністю;

громадяни, які отримують тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

 

Тому пропонуємо непрацездатним непрацюючим особам, що проживають самі та належать до перелічених вище категорій, та яким призначено житлову субсидію по 30 квітня 2019 року, звернутися до центру надання адміністративних послуг за адресою: вул. Миру, 102 із заявою щодо призначення житлової субсидії на понаднормову площу житла.

 

Управління соціального захисту населення
 виконавчого комітету Славутської міської ради

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.