ЧОМУ ЗМЕНШИЛИСЯ КІЛЬКІСТЬ ТА РОЗМІР СУБСИДІЙ

Житлові субсидії для населення призначаються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», а соціальні нормативи встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Як відомо, з травня 2018 року відбулися зміни в законодавстві стосовно надання житлових субсидій, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року № 329. Змінився не лишень сам порядок призначення житлових субсидій, який звузив коло осіб, яким призначається субсидія, та встановив більш жорсткі правила для їх отримання, але й  зменшено соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунальних послуг, на які призначається субсидії, внаслідок чого багато домогосподарств втратили   право на призначення субсидії або розмір субсидії суттєво зменшився.

Так, по місту Славута у січні 2018 року отримувало субсидію 8 412 домогосподарств, її розмір склав 14 175,7 тис. грн. А вже у січні 2019 року кількість домогосподарств, які отримували субсидію зменшилася майже вдвічі – до    4 548,  розмір субсидії склав  7 431,1 тис. грн.

Найвищий розмір субсидії в опалювальному періоді 2017 -2018 років становив 6000 грн для абонентів, які використовують природний газ для опалення, в опалювальному періоді 2018 – 2019 років – 3000 грн.

Найвищий розмір субсидії для домогосподарств, які користуються централізованим опаленням в обох опалювальних періодах становив 3000 грн.

На розмір субсидії вплинуло і те, що змінилася соціальна норма житла, на яку призначається субсидія для домогосподарств, до складу яких входять непрацездатні непрацюючі особи, які проживають самі. Зауважуємо, що до таких    осіб належать:

особи, які не досягли повноліття;

громадяни, які отримують пенсію за віком, у зв’язку з втратою годувальника або по інвалідності, а також ті, які досягли пенсійного віку і отримують пенсію за вислугою років;

громадяни, які отримують державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

громадяни, які отримують державну соціальну допомогу особі, яка не має права на пенсію, та особам з інвалідністю;

громадяни, які отримують тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Так, до 30 квітня 2018 року соціальна норма житла, на яку призначалася субсидія для одного чи двох пенсіонерів, становила 75 кв.м. та додатково можна було призначити субсидію на понаднормову площу –  обмеження не було.

З першого  травня 2018 року соціальна норма  зменшилася до 48,87 кв. м на одного пенсіонера та додатково – не більше 30% від цієї площі, тобто 14,66 кв.м,  всього 63,53 кв. м. Для двох пенсіонерів соціальна норма житла складає 62,52 кв. м та додатково не більше 30 %, від цієї площі, тобто 18,76 кв.м, а всього 81,27 кв.м. На понаднормову площу субсидія призначається за рішенням комісії на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства (призначається тільки на послугу з  управління багатоквартирним будинком, на централізоване,   газове та електричне опалення).

Також при доходах, менших від мінімальної заробітної плати, враховується три прожиткових мінімуми для працездатної особи,  до 30 квітня в дохід враховувалося два прожиткових мінімуми для працездатної особи.

Отже  умови   отримання субсидії стали більш жорсткими і сплачувати вартість наданих житлово-комунальних послуг населенню стає все важче.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.