ВАЖЛИВО! УРЯД ЗМІНИВ ПРАВИЛА НАДАННЯ СУБСИДІЇ

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської міської ради повідомляє про зміну умов отримання  житлових субсидій: Кабінет Міністрів України 6 лютого 2019 року  затвердив  постанову за № 62, яка встановлює більш жорсткі правила для їх отримання.

Отже, відтепер, згідно з вищезазначеною постановою, житлова субсидія не призначається (в тому числі на наступний період), якщо структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць (до цього часу було два  місяці) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком (на дату надання такої інформації підприємствами, що надають житлово-комунальні послуги).

При цьому відмова в наданні субсидії застосовується у разі, якщо загальна сума заборгованості перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 гривень) на день звернення за призначенням житлової субсидії.

Це правило не буде застосовуватися при призначенні субсидій на наступний період, якщо Мінсоцполітики не забезпечило їх фінансування (в тому числі в готівковій формі).

Крім того, постанова передбачає, що з 1 травня 2019 року призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію отримували протягом опалювального сезону 2018/19 року на підставі їх звернень до 31 грудня 2018 року, не буде продовжено автоматично, а  здійснюватиметься тільки після подання нової заяви (в якій обов’язково вказується номер мобільного телефону заявника) та декларації.

Просимо славутчан заздалегідь подбати про завчасну оплату житлово-комунальних послуг та подати нову заяву з 1 травня для отримання субсидії в неопалювальний сезон, щоб не залишитись без субсидій.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.