Повернення коштів невикористаної субсидії

27 квітня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 329, якою затверджено нове Положення про порядок призначення житлових субсидій, яке набрало чинності з 01.05.2018 року.

Повернення коштів невикористаної субсидії

Після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт·г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

Для отримання коштів невикористаної житлової субсидії до 1 вересня поточного календарного року громадяни звертаються із заявою до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. Для подачі заяви при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер, особовий рахунок банківської установи, на який буде перераховано кошти.

ВИПЛАТА ТАКИХ КОШТІВ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛЕННЯ ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ НЕ ПРОВОДИТЬСЯ.

До управління соціального захисту населення станом на 22 червня 2018 року уже звернулося 1181 громадянин із заявою щодо повернення коштів невикористаної внаслідок економії субсидії. Прийом заяв продовжується за адресою вул. Миру, 102 у приміщенні Центру надання адміністративних послуг.

В.В. Остапчук – заступник начальника відділу грошових виплат
 і компенсацій управління соціального захисту населення
 виконавчого комітету Славутської міської ради.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.